Oferta pracy - 2021

OFERTA PRACY

Bank Spółdzielczy w Kcyni poszukuje kandydatów  do pracy na stanowisku:

KASJER – DYSPONENT

Zadania:

  • obsługa kasowo-dysponencka,
  • zapewnienie wysokiego poziomu obsługi Klienta,
  • budowanie długotrwałych relacji z Klientami,
  • kreowanie pozytywnego wizerunku Banku.

Oczekujemy:

  • wykształcenie min. średnie (preferowane kierunki: ekonomia, finanse, bankowość),
  • umiejętności sprawnego posługiwania się aplikacjami MS Word i MS Excel,
  • wysoka kultura osobista,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • łatwość nawiązywania kontaktów międzyludzkich,
  • dokładność, podzielność uwagi, otwartość na potrzeby Klientów,
  • samodyscyplina i terminowość w realizacji zadań.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • przyjazną atmosferę pracy.

Zainteresowane osoby zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji i przesłanie swoich dokumentów do dnia 13.06.2021r.
(CV + list motywacyjny) na adres:

Bank Spółdzielczy w Kcyni

ul. Nakielska 21,  89-240 Kcynia

lub elektronicznie na adres: info@bskcynia.pl

Jednocześnie informujemy, że odpowiemy jedynie na wybrane oferty.

Warunkiem rozpatrzenia aplikacji będzie umieszczenie w CV następującej klauzuli:

„Zgodnie z art.6 ust. 1 lit. A ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r.(Dz. Urz. UE L 119 z 04.05.2016) wyrażam zgodę Bankowi Spółdzielczemu w Kcyni na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb aktualnej rekrutacji.”

Jeżeli chce Pani/Pan, abyśmy zachowali przesłane dokumenty również dla celów przyszłych rekrutacji, bardzo prosimy o dopisanie dodatkowo poniższej klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Administratora Danych Osobowych moich danych osobowych uzyskanych w procesie rekrutacji przez okres 6 miesięcy od daty przesłania niniejszego dokumentu, w celu ich analizy pod kątem prowadzonych w Banku Spółdzielczym w Kcyni procesów rekrutacyjnych”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Bank Spółdzielczy w Kcyni z siedzibą w Kcyni, ul. Nakielska 21,
89-240 Kcynia.

We wszystkich sprawach związanych z ochroną danych osobowych w Banku możliwy jest kontakt z Inspektorem Ochrony Danych na dedykowana skrzynkę: iod@bskcynia.pl

zamknij [x]