Zgłoś utratę karty

Uprzejmie informujemy, iż w celu zwiększenia bezpieczeństwa kart płatniczych wydawanych w ramach SGB od dnia 30.06.2014r. klienci posiadający kartę płatniczą SGB mogą korzystać z Krajowego Systemu Zastrzegania Kart obsługiwanego przez Związek Banków Polskich. System Zastrzegania Kart to rozwiązanie, które pozwala klientowi zastrzec kartę bez konieczności pamiętania nr infolini do Banku. System oparty jest na technologii rozpoznawania mowy, a jego funkcją jest automatyczne przekierowanie klientów na podstawie wypowiedzianej nazwy Banku wydawcy karty do właściwej infolinii Banku cele, dokonania zastrzeżenia karty.

Nr telefonu - System Zastrzegania Kart
tel. (+48) 800 888 888

www.zastrzegam.pl

Im szybciej nastąpi zastrzeżenie, tym mniejsze jest prawdopodobieństwo wystąpienia strat wynikłych z nieuczciwego wykorzystania karty.
 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]