3D-Secure

3D - Secure umożliwia dokonywanie przez Internet płatności o zwiększonym stopniu bezpieczeństwa.
Każda transakcja potwierdzana jest dodatkowym hasłem które klient sam nadaje przy rejestracji karty w usłudze 3D-Secuere.

Rejestracja karty wykonywana jest jednokrotnie - klient w trakcie dokonywania płatności w sklepie internetowym zostanie poproszony o rejestrację, która wymaga potwierdzenia tożsamości poprzez podanie danych osobowych znanych bankowi i ustalenie hasła. Dokonując kolejnych zakupów w sklepie internetowym podajemy dane z karty a w celu potwierdzenia płatności podajemy ustalone wcześniej hasło. Podczas rejestracji klient określa także komunikat osobisty – tekst, który będzie wyświetlany przy każdej płatności kartą w Internecie stanowiący dodatkowe potwierdzenie autentyczności strony.

 

Uwaga:

W przypadku kart Maestro, Visa Elektron, Visa Elektron Młodzieżowa lub Visa Business Elektron w trakcie rejestracji wymagane jest podanie hasła tymczasowego przekazanego przez Bank, dlatego w celu uzyskania hasła należy skontaktować się z bankiem. Następnie, w trakcie rejestracji klient ustanawia własne hasło które będzie służyć do potwierdzania transakcji przy dalszych zakupach w Internecie.


Zarejestruj kartę:

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]