RODO

INSPEKTOR OCHRONY DANYCH

 

W Banku Spółdzielczym w Kcyni został wyznaczony Inspektor Ochrony Danych - Pani Jolanty Walentowskiej, z którym można się kontaktować poprzez adres poczty elektronicznej iod@bskcynia.pl lub pisemnie na adres siedziby Banku.

Z Inspektorem Ochrony Danych można kontaktować się we wszystkich sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych oraz korzystania z praw związanych z przetwarzaniem danych.

 

Bank Spółdzielczy w Kcyni informuje, że wprowadził techniczne środki bezpieczeństwa oraz poprawy jakości świadczonych usług w postaci rejestracji rozmów telefonicznych w systemie centrali telefonicznej i przetwarzaniem przez ten system danych osobowych. Prosimy o zapoznanie się z informacjami o Zasadach przetwarzania danych osobowych.

 

Informacja  o  przetwarzaniu  danych  osobowych

Klauzula informacyjna dotycząca nagrywania rozmów telefonicznych

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]