PayByNet

  • Wprowadziliśmy dla państwa nową usługę dostępną dla klientów korzystających z konta internetowego tzw. płatności Paybynet.
  • Paybynet to pierwsza w Polsce usługa szybkich płatności internetowych umożliwiająca realizację przelewu bezpośrednio z rachunku klienta na rachunek sklepu internetowego lub e-urzędu.
  • Klient, płacąc za towar w sklepie internetowym, wybiera płatność poprzez swój bank i zostaje przekierowany do systemu bankowości elektronicznej. Po zalogowaniu widoczny jest wypełniony przelew, który należy zaakceptować aby sfinalizować transakcję. Po zaakceptowaniu przelewu sprzedawca od razu otrzymuje potwierdzenie i tym samym może przystąpić do realizacji naszego zamówienia.
  • system płatności Paybynet działa w trybie ciągłym 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, 365 dni w roku.
Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]