Wnioski "SARS-Cov-2"

Prolongata kredytów w związku z pandemią koronawirusa SARS-Cov-2

 

Klient może skorzystać z następujących opcji zawieszenia rat:

  1. Automatyczne wydłużenie o ten sam okres łącznego okresu spłaty kredytu;
  2. Doliczenie do ostatniej raty zawieszonych płatności kapitału;
  3. Skumulowane płatności zostaną rozłożone do spłaty w okresie trwania umowy.


Zawieszenie spłat kapitału i/lub odsetek -  maxymalnie do 30.09.2020r. dla klienta instytucjonalnego (rolnik, osoba fizyczna prowadząca działalność gospodarczą, spółka). Zawieszenie spłat kapitału i odsetek - maxymalnie na okres trzech miesięcy dla klienta indywidualnego (osoba fizyczna).

 

W celu złożenia wniosku o prolongatę kredytu w związku z pandemią koronawirusa należy:

  1. Złożyć wypełniony wniosek (podpisany przez Kredytobiorcę) w formie zdalnej tj. za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail: info@bskcynia.pl
  2. W przypadku braku możliwości złożenia wniosku w formie pisemnej (podpisanego przez Kredytobiorcę) wniosek będzie procedowany w oparciu o telefoniczne ustalenia po uprzedniej identyfikacji Kredytobiorcy.
  3. We wniosku w rubryce „Uwagi” należy podać uzasadnienie umożliwiające bankowi zaklasyfikowanie klienta do grupy osób, których zdolność kredytowa została ograniczona ze względu na zagrożenie epidemiczne.


O podjętej  decyzji przez Bank, Kredytobiorca zostanie  poinformowany drogą mailową (na adres wskazany we wniosku) lub telefonicznie (na nr telefonu wskazany we wniosku).

 

Do pobrania

Informacja do monitoringu dla pełnej ksiegowosci do 4 mln zł

Informacja do monitoringu dla uproszczonej ksiegowosci do 4 mln zł

Informacja o gospodarstwie rolnym

Wniosek klient indywidualny

Wniosek klient instytucjonalny

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]