Świętuj z nami Dzień Kobiet!

Dzień Kobiet to święto, którego datę znają chyba wszyscy. Prezenty, kwiaty i czekoladki to upominki, które wręczamy bądź samemu dostajemy. Zależy nam na tym, żeby każdy z nas został obdarowany przez kogoś, albo samego siebie- wyjątkowym prezentem!

 

 Z okazji Dnia Kobiet przygotowaliśmy specjalną promocję kredytu gotówkowego .

 

Weźmy sprawy w swoje ręce i skorzystajmy z promocji.

 

Warunki promocji:

  • oprocentowanie stałe wynoszące 8%,
  • maksymalna kwota kredytu 20.000,00 zł,
  • maksymalny okres kredytowania 36 miesięcy,
  • bez prowizji,
  • okres trwania promocji: do 31.03.2024 r.


Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie: kwota udzielonego kredytu 10.000,00 zł., całkowita kwota kredytu wynosi 10.000,00 zł, okres kredytowania wynosi 30 miesięcy, oprocentowanie nominalne roczne stałe: 8%, całkowity koszt kredytu wynosi 1.030,22 zł, w którego skład wchodzą: odsetki od kredytu 1.030,22 zł. Przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 8,3004%. Całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego kosztu kredytu wynosi: 11.030,22 zł. wysokość rat wynosi 367,67 zł, ostatnia rata 367,79 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i Kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Spółdzielczy w Kcyni. Kalkulację sporządzono na dzień 29.02.2024 r.


Zapraszamy do skorzystania!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]