Przerwa techniczna - bankowość internetowa

Szanowni Klienci Banku Spółdzielczego w Kcyni,

 

W dniu 16 listopada 2019 r. Bank Spółdzielczy w Kcyni planuje zmianę systemu operacyjnego.

W związku ze zmianą systemu, planowana jest przerwa techniczna w dostępie do bankowości internetowej w dniach 15.11.2019 r. od godz. 16:00 do 18.11.2019 r. do godz. 8:00. Uprzejmie prosimy o zlecanie planowanych na ten czas operacji we wcześniejszym terminie.

W tym czasie będą dostępne płatności i wypłaty kartami.

Od dnia 18 listopada 2019 r. nastąpią zmiany w sposobie autoryzacji w bankowości elektronicznej, o czym zostaną poinformowani klienci posiadający dostęp do konta bankowego za pomocą kanału www, w odrębnej korespondencji.

Po planowanej zmianie systemu operacyjnego numer wyciągu bankowego, nie będzie kontynuacją dotychczasowej numeracji.

W pierwszych dniach działania Banku na nowym systemie operacyjnym może wydłużyć się czas obsługi klienta w placówkach Banku Spółdzielczego w Kcyni.

 

Z uwagi na prace przygotowawcze w dniu 15 listopada 2019 r. Punkt Kasowy Banku Spółdzielczego ul. Rynek 23 będzie czynny do godziny 16:00.

Dnia 18 listopada 2019 r. Centrala,  Punkt Kasowy ul. Rynek 23, Punkt Kasowy Dziewierzewo - czynne będą od godz. 8:00.

 

Za utrudnienia przepraszamy.

 

ZARZĄD BS W KCYNI

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]