Kredyt Gotówkowy - Świętuj z nami dzień Kobiet

8 marca zbliża się wielkimi krokami. Warto o tym pamiętać, bo przecież Dzień Kobiet to moment, który zasługuje na szczególną oprawę.

Z tej okazji przygotowaliśmy miłą niespodziankę. Proponujemy kredyt z promocyjnym stałym oprocentowaniem, z którego mogą skorzystać zarówno kobiety jak i mężczyźni!

 

Warunki promocji:

  • oprocentowanie stałe wynoszące 8%,
  • prowizja od kredytu 1%,
  • okres trwania promocji: do 31.03.2023 r.

 

Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie: kwota udzielonego kredytu 13.900,00 zł., całkowita kwota kredytu wynosi 13.900,00 zł, okres kredytowania wynosi 36 miesięcy, oprocentowanie nominalne roczne stałe: 8%, całkowity koszt kredytu wynosi 1.823,34 zł, w  którego skład wchodzą: odsetki od kredytu 1.684,34 zł. , prowizja od kredytu 139,00 zł. Przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 9,0789%. Całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego  kosztu kredytu wynosi: 15.723,34 zł. wysokość rat wynosi 432,89 zł, ostatnia rata 433,19 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i Kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku  indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Spółdzielczy w Kcyni. Kalkulację sporządzono na dzień 27.02.2023 r.

Zapraszamy do skorzystania!

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]