Kredyt gotówkowy dla rolnika !!!

Rolniku!

Potrzebujesz pieniędzy na zakup paliwa bądź nawozów do uprawy ziemi?

Kredyt  gotówkowy dla rolnika to doskonałe rozwiązanie, które w krótkim czasie pozwoli pozyskać środki finansowe o dowolnym przeznaczeniu.

Oferujemy jasne zasady:

  • kredyt udzielany jest w złotych polskich,
  • oprocentowanie kredytu to tylko 7,77% w stosunku rocznym,
  • minimalna kwota kredytu wynosi 100,00 zł,
  • maksymalna wysokość kredytu wynosi 100 000,00 zł,
  • maksymalny okres kredytowania – 84 miesięcy,
  • forma i sposób wypłaty kredytu – kredyt wypłacany jest po spełnieniu warunków umowy – jednorazowo w formie gotówkowej albo bezgotówkowej (na wskazany rachunek),

 

Weź kredyt jeszcze dziś z RRSO 8,0528%

 

Informacja oparta na reprezentatywnym przykładzie: kwota udzielonego kredytu 12.000,00 zł., całkowita kwota kredytu wynosi 12.000,00 zł, okres kredytowania wynosi 20 miesięcy, oprocentowanie nominalne roczne zmienne: 7,77% (stanowi sumę wartości  stawki bazowej WIBOR 12M, która wynosi obecnie 3,65% i marży banku w wysokości  4,12p.p.), całkowity koszt kredytu wynosi 826,72 zł, w  którego skład wchodzą: odsetki od kredytu 826,72 zł. Przy przyjęciu wyżej wymienionych parametrów RRSO wynosi 8,0528 %. Całkowita kwota do zapłaty stanowiąca sumę całkowitej kwoty kredytu i całkowitego  kosztu kredytu wynosi: 12.826,72 zł. wysokość rat wynosi 641,34 zł, ostatnia rata 641,26 zł. Kalkulację sporządzono przy założeniu obowiązywania umowy przez czas, na który została zawarta, wypełnienia przez Bank i Kredytobiorcę zobowiązań wynikających z umowy w terminach w niej określonych, w tym spłaty kredytu zgodnie z harmonogramem. Decyzja kredytowa uzależniona jest od wyniku  indywidualnego badania zdolności kredytowej oraz oceny ryzyka kredytowego dokonanego przez Bank Spółdzielczy w Kcyni. Kalkulację sporządzono na dzień 10.02.2022 r. Zmienne oprocentowanie niesie ze sobą ryzyko zmiany wysokości odsetek przewidzianych do spłaty, a tym samym wysokości kwoty zadłużenia.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]