KOMUNIKAT

W trosce o zdrowie klientów i pracowników Banku Spółdzielczego w Kcyni ograniczmy bezpośrednie wizyty w placówkach Banku!

 

W związku z rozwojem zagrożenia epidemiologicznego, zachęcamy Państwa do załatwiania spraw bankowych głównie za pośrednictwem bankowości internetowej i korzystania z wypłat gotówki w dostępnych bankomatach. Wszelkie zapytania i wnioski związane z obsługą bankową można kierować do pracowników naszych placówek za pośrednictwem poczty elektronicznej pod adres info@bskcynia.pl.

Nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji pod numerami telefonów:

 

(52) 39 13 200 - CENTRALA

(52) 39 13 217, (52) 39 13 218 - ROZLICZENIA

(52) 39 13 213, (52) 39 13 214  - KREDYTY

(52) 33 13 363 – O\BIAŁE BŁOTA

 

Apelujemy do tych Państwa u których obserwuje się objawy grypopodobne, w szczególności do tych Państwa, którzy powrócili z terenów objętych epidemią o rozwagę i rezygnację z wizyt w placówkach naszego Banku.  

 

Liczymy na Państwa wyrozumiałość. Przepraszamy za wszelkie niedogodności które mogą powstać w tej nadzwyczajnej sytuacji.

 

ZARZĄD BANKU SPÓŁDZIELCZEGO W KCYNI

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]