Kantor SGB

Wymieniaj waluty przez Bankowość elektroniczną i aplikację mobilną:

  • wymieniaj walutę szybko i bezpiecznie w dowolnym miejscu,
  • korzystaj ze smartfona, tabletu lub komputera.

 

Oferujemy:

  • atrakcyjne kursy oferowanych  walut,
  • intuicyjny serwis transakcyjny,
  • możliwość wymiany online w godzinach dostępności usługi,
  • natychmiastową realizację transakcji,
  • możliwość zlecenia transakcji z datą przyszłą, po określonym kursie ( dotyczy tylko bankowości elektronicznej).

 

Usługa wymiany walut w Kantorze SGB dostępna jest dla posiadaczy rachunków walutowych posiadających jednocześnie rachunek w PLN z dostępem przez Internet, przy czym wymiana walut następuje zawsze pomiędzy rachunkiem w złotych a rachunkiem w walucie wymienialnej. System automatycznie sprawdza pokrycie transakcji  w środkach znajdujących się na Twoich rachunkach.

 

Oferujemy również możliwość zlecenia wymiany waluty (sprzedaży lub kupna) po ustalonym  przez Ciebie  kursie, w przyszłości jeśli kurs osiągnie wskazaną przez Ciebie wartość, do wskazanej w zleceniu daty ( dotyczy tylko bankowości elektronicznej).

 

Instrukcja użytkowania Kantoru SGB znajduje się TUTAJ

 

Rodzaje dostępnych walut w Kantorze SGB:  EUR, GBP, USD

 

Usługa Kantor SGB dostępna jest w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00. Bank udostępnia również możliwość wymiany walut w Kantorze SGB w dni robocze od poniedziałku do piątku poza wskazanymi wyżej godzinami (w tzw. czasie rozszerzonym) z zastrzeżeniem, iż Bank ogranicza korzystanie z usługi Kantor SGB w przypadku przekroczenia ustalonych przez Bank limitów transakcyjnych.

 

Limity transakcyjne:

Maksymalna suma wszystkich operacji odpowiednio dla transakcji kupna i dla transakcji sprzedaży walut w czasie rozszerzonym, wynosi dla transakcji w:

1) EURO – 2.000 EUR,

2) USD - 2.000 USD,

3) GBP -  2.000 GBP.

 

Limity transakcyjne w dni robocze w godzinach od 9:00 do 14:00

 

Waluta rachunku

 

Limit pojedynczej operacjiLimit wszystkich operacji w ciągu dnia
złoty polski50.000200.000
funt brytyjski1.0007.000
dolar amerykański2.00020.000
euro20.00040.000

 

Sprawdź jak działa Kantor SGB w bankowości elektronicznej

 

Dla naszych Klientów usługa Kantoru SGB została uruchomiona automatycznie do bankowości elektronicznej i aplikacji mobilnej. Nowych Klientów prosimy o złożenie wniosku w placówce naszego Banku. 

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]