BLIK - przelewy na telefon

MAMY TO!
Dla wszystkich posiadaczy naszej aplikacji SGB Mobile udostępniliśmy przelewy na telefon BLIK. Dzięki nim w prosty i bezpieczny sposób przekażesz pieniądze innym użytkownikom, natychmiast, przez 7 dni w tygodniu, bez znajomości numeru rachunku bankowego.

Przelew na telefon BLIK!
Klient nie musi już znać numeru konta odbiorcy przelewu – wystarczy numer telefonu. Aby zrobić przelew, klient wpisuje numer telefonu odbiorcy samodzielnie w aplikacji lub wybiera go z listy kontaktów (odbiorca musi mieć zarejestrowany numer telefonu w usłudze „Przelew na telefon BLIK”). Środki dotrą na konto odbiorcy natychmiast, również w weekendy i święta, a sam przelew jest całkowicie bezpłatny. Po zarejestrowaniu swojego numer telefonu w usłudze, klient będzie również mógł odbierać przelewy na telefon BLIK na swój rachunek prowadzony w Banku Spółdzielczym w Kcyni.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]