Autopay dla klientów Banku Spółdzielczego w Kcyni!

SGB-Bank i banki spółdzielcze SGB wprowadzają usługę Autopay – system automatycznych opłat za przejazdy autostradami. Dzięki temu klienci banku mogą płacić za przejazdy bezpośrednio ze swojego konta bankowego. Usługa jest dostępna w aplikacji mobilnej SGB Mobile.

 

SGB Mobile to bezpieczna i funkcjonalna aplikacja mobilna, jedna dla wszystkich banków spółdzielczych SGB. Na rynku bankowych aplikacji mobilnych wyróżnia ją między innymi możliwość sterowania płatnościami za usługi streamingowe platform cyfrowych, oferujących filmy, seriale czy muzykę, a także możliwość zapisania się na szczepienia przeciw COVID-19. SGB Mobile to także usługa Garmin Active, polegająca na prezentacji monitorowanych danych z aplikacji Garmin Connect w aplikacji SGB Mobile. Niebawem pojawi się kolejna funkcjonalność – możliwość zakładania konta bankowego przy użyciu selfie oraz oczekiwana przez rynek usługa kredytów online.

 

Autopay to najnowsza funkcja bankowości mobilnej banków spółdzielczych SGB.
Klient, który chce się zarejestrować do usługi Autopay, aktywuje ją w aplikacji SGB Mobile, dodaje dane pojazdu oraz wskazuje konto, z którego będą pobierany opłaty za przejazdy. W aplikacji bankowej może na bieżąco śledzić historię wszystkich przejazdów i faktury.

Dzięki wprowadzeniu do aplikacji SGB Mobile usługi Autopay, z wygodnych i automatycznych płatności za przejazdy autostradami może skorzystać 1,5 miliona klientów Spółdzielczej Grupy Bankowej, która zrzesza 189 polskich banków spółdzielczych.

Szanowni Państwo, w celu świadczenia usług na najwyższym poziomie, w ramach naszego serwisu stosujemy pliki cookies. Korzystanie z witryny bez zmiany ustawień dotyczących cookies oznacza, że będą one zamieszczane w Państwa urządzeniu końcowym. Jeśli nie wyrażają Państwo zgody, uprzejmie prosimy o dokonanie stosownych zmian w ustawieniach przeglądarki internetowej.
zamknij [x]